BU BİRLİKTELİK DAİMA DEVAM EDECEK

Gündem 18 Nisan 2022 15:52
Videoyu Aç BU BİRLİKTELİK DAİMA DEVAM EDECEK
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kent merkezi ve ilçelerindeki mahallelerde görev yapan muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Ataç’ın muhtarlar ve aileleriyle sohbet etmesi ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Hasan Güler, Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri, kent merkezi ve ilçelerdeki mahallerde görev yapan muhtarlar ile aileleri katıldı. Programda ilk olarak muhtarlar adına konuşan Sivrihisar’ın Hızırbey Mahalle Muhtarı Yasemin Koca, “Bugün Başkanımız Ahmet Ataç sayesinde böyle güzel iftar sofrasında buluşmaktan dolayı çok mutluyuz. Ahmet Başkanımıza her zaman muhtarların yanında olduğu için hepimiz adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

İFTARDA BULUŞTU
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Kent ve kırsal ayrımı yapmaksızın bugüne kadar muhtarlarımızla her zaman el ele, kol kola çalışmalarımızı sürdürdük. Bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğiz. Belediyelerimizin güzel hizmet vermesi, çalışmaların aksamaması adına sizler çok önemlisiniz. Sizlerin destekleri ile en merkezi noktadan en uzak mahallemize kadar eşitçe ve kaliteli belediyecilik çalışmalarını Eskişehirliler ile buluşturmaya devam edeceğiz. 2 yıldır ise pandeminden dolayı bir araya gelemiyorduk. Zaman zaman belediyede buluşuyorduk veya dışarıda görüşmeler yapıyorduk. Ancak bugün gerçekleştirdiğimiz toplantı, pandemiden sonraki en büyük buluşma oldu. Bundan sonra sık sık beraber olacağız. Bu birliktelik daima devam edecek ve hep birlikte şehrimizi daha güzel, daha yaşanılır, daha parlak günlere taşıyacağız. Ben hepinizin Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyor ve sizlerle bir arada olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum” diye konuştu. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir