BU GURUR ESKİŞEHİR’İN

Gündem 15 Temmuz 2021 15:29
Videoyu Aç BU GURUR ESKİŞEHİR’İN
A
a

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı yüzücüsü Emre Kahraman, Türkiye Milli Takımı’na girmeye hak kazandı. Başkan Ataç Kahraman’ı tebrik ederek, “Gençlerimize yatırım yapmaya ve imkan sağlamaya devam edeceğiz. Onlar da bizleri gururlandırmayı sürdürecek. Bu gurur Eskişehir’in” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü’nün ilk yüzme branşı sporcularından olan Kahraman, girdiği 3 basamaklı Türkiye Milli Takımı seçmelerinden başarılı dereceler elde etti. Başkan Ataç, Türkiye Milli Takımı sporcusu olmayı başaran Emre Kahraman ve Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Yüzme Başantrenörü Serkan Aydın’a tebriklerini iletti.

Ziyarette Başantrenör Aydın, “Sporcumuz Emre Kahraman, Ocak, Nisan ve Mayıs aylarında seçmelere girdi ve Milli Takım’a girmeye hak kazandı. Böylelikle bizleri uluslararası platformlarda temsil etmeye hak kazandı. Bizlere bu imkanı sağlayan Ahmet Ataç Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Milli yüzücü Emre Kahraman ise “İlk olarak zorlu antrenmanlar yaptım. Derecelerim de giderek daha iyi noktalara geldi. Çalışmalarımın karşılığını aldım. Başkanımız Ahmet Ataç’a çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Milli Takım’da kalıcı olmak için çalışacağım. Tepebaşı’nı ve Eskişehir’i başarılı şekilde temsil etmek için çaba göstereceğim” diye konuştu.

“GENÇLERİMİZE İMKAN SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Emre Kahraman’ın başarısından dolayı büyük gurur duyduğunu, bu gururun da tüm Eskişehir’in olduğunu kaydeden Başkan Ataç da “Sevgili Emre, 2015’in Ekim ayında Su Sporları Merkezimizde yüzmeye başladı. Aralık 2017’de aktif hale gelen Tepebaşı Gençlik Ve Spor Kulübü yüzme takımına seçilerek 2018 Ocak ayında girdiği ilk yarışta, barajları geçerek lisanslı olarak kulübümüzü Türkiye şampiyonalarında temsil etmeye başladı. 2019 yılında kurbağalama branşında 1’incilikler almaya başlayan sporcumuz, pandemi başlangıcı ile verdiği uzun süreli aranın ardından sınırlı antrenmanlar ile 2021 comen cup alternatif Milli Takım kadrosuna girmeye hak kazandı. Ben, Emre’yi ve antrenörlerini yürekten kutluyorum. Gençlerimize yatırım yapmaya ve imkan sağlamaya devam edeceğiz. Onlar da bizleri gururlandırmayı sürdürecek. Bu gurur Eskişehir’in” şeklinde konuştu. Buluşma, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Hm
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat