BU GURUR HEPİMİZİN!

Gündem 15 Aralık 2021 15:54
Videoyu Aç BU GURUR HEPİMİZİN!
A
a

2021 Uluslararası TEKNOFEST Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nda Tanıtım ve Yaygınlaştırma ödülünü alan ESOGÜ Mavera Teknoloji Takımı, ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak’a süreç boyunca verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Rektör Prof. Dr. Kemal Şenocak da Mavera Teknoloji Takımı’nı kutlayarak kendilerine teşekkür belgesi ve hediye takdiminde bulundu. Etkinlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Rifat Edizkan, Prof. Dr. Ali Arslantaş ve Prof. Dr. Kamil Çolak da hazır bulundu.
ESOGÜ bünyesinde kurulmuş bir proje takımı olan Mavera Teknoloji Takımı, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makine, Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden oluşuyor. Takımdan yapılan açıklamada, üç yıl önce kurulduğundan beri heyecanını kaybetmeden çalışan ve 2021 Uluslararası TEKNOFEST Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nda dev bütçeli takımlara karşı mücadele ederek başarılı olan Mavera Teknoloji Takımı’nın, 2022 yarışlarına bu kez yan yana çift koltuklu yeni bir tasarımla katılmayı hedeflediği belirtildi. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir