BU HESAPLA YÜRÜMEZ

Gündem 1 Haziran 2022 17:35
Videoyu Aç BU HESAPLA YÜRÜMEZ
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ES TV’de canlı yayınlanan Açıkça programının konuğu oldu. ESGROUP Genel Koordinatörü Ali Baş Ali Baş ve Sonhaber Gazetesi Muhabiri Meltem Karakaş‘ın sorularını yanıtlayan Başkan Kurt, Eskişehir’de yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Türkiye 2002’deki durumundan daha kötü bir ekonomik durumda. Bunun tek sorumlusu tek adam iktidarıdır ve tek adamın dünyada olmayan dünyada hiç kimsenin kabul etmediği kapitalist sistem içerisinde bilim adamlarının doğru saymadığı. Ekonomik uygulamaları nedeniyledir buraya gelişimiz. Bakın size şimdi bir tablo çıkaracağız ve bu ve bu çıkan tablodan devletin sırtına nelerin bindiğini göreceksiniz. Devletin sırtına binmesi demek benim sırtıma binmesi demek sizin sırtınıza binmesine demek. Tıpkı uçulmayan havaalanına para ödediğimiz gibi efendim geçilmeyen yollarda para ödediğimiz gibi...” dedi.
“Yapılacak tek iş vardır, değiştirmek. Bitti bu dönem bitmiştir. Artık Türkiye yeni bir çağ girecektir” diyen Başkan Kazım Kurt, “Bize güvensinler, bize destek olsunlar. Bütün komşularını, akrabalarını, eşini dostunu ikna etsinler, seçim geliyor, erken seçim istiyoruz. Bir an önce seçim gelmeli Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan aday olmayacağını da açıklamalı. Bunu da görmeliyiz.” Şeklinde konuştu. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir