Europen 09 2022 Desktop

BU KENTE DEĞER KATTINIZ

Gündem 25 Ocak 2023 15:56
Videoyu Aç BU KENTE DEĞER KATTINIZ
A
a

Türkiye'nin Sesi Altınçağ Partisi (SES) İl Başkanı Kasım Karakaş ve beraberindeki heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Türkiye'nin Sesi Altınçağ Partisi (SES) İl Başkanı Kasım Karakaş, MYK Üyesi Murat Ağır, Genel Başkan Danışmanı Murat Akdemir ve Tepebaşı İlçe Başkanı Mehmet Emin Özkan, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret ettiler.
SES İl Başkanı Kasım Karakaş, parti çalışmaları hakkında Başkan Büyükerşen’e bilgi verdi. Ayhan Bilgen öncülüğünde kurulan SES’in Eskişehir’de de aktif olarak çalışmalar sürdürdüğünü belirten Karakaş, “Ziyaret turlarımız kapsamında parti olarak 10 siyasi partiyi de ziyaret edeceğiz. Eskişehir için, ülkemiz için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi. 1997 yılından bu yana Eskişehir’de yaşadığını belirten Karakaş, Başkan Büyükerşen’in başarılı çalışmaları ile Eskişehir’in çok önemli bir gelişim gösterdiğini belirterek şehre kattığı büyük değer nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür etti. Başkan Büyükerşen de Karakaş ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat