Europen 09 2022 Desktop

BU SAYGISIZLIĞI KABUL ETMİYORUZ

Gündem 25 Ocak 2023 16:05
Videoyu Aç BU SAYGISIZLIĞI KABUL ETMİYORUZ
A
a

Türkiye’nin Stockholm Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim yakılması, Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Başkanlığı tarafından protesto edildi.

Bilecik merkez Atatürk Parkı önünde bir araya gelen grup adına açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Şener, “yarın iktidar olduğumuzda bu ve benzeri kötülükleri elimizle düzelteceğiz.” dedi.
Şener konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Son dönemlerde İslam düşmanlığının artması, dini değerlerimize yapılan alçak saldırılar karşısında Müslüman âlemini birlik olmaya ve bu alçaklıklara son vermek için en güçlü şekilde yaptırımlar uygulamaya davet ediyoruz. Bu gün yaşanan bu olaylar bizlere gösteriyor ki, acil bir şekilde D8 ve İslam Birliği’nin aktif hale gelmesi gereklidir. Devlet erkanımızı D8 öncülüğünde bu ve benzeri ülkelere yaptırım yapmaya davet ediyoruz. Bizler Millî Görüşçüler olarak bu ve benzeri şer odaklı güçlerin her zaman karşılarındayız. İnşallah yarın iktidar olduğumuzda bu ve benzeri kötülükleri elimizle düzelteceğiz.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat