Europen 09 2022 Desktop

Bu sene en önemli şey ligde kalmak

Spor 15 Mart 2023 11:38
Videoyu Aç Bu sene en önemli şey ligde kalmak
A
a

ES TV’nin sevilen programlarından olan 90+3’e konuşan Eskişehirspor Başkanvekili Ulaş Entok “Çok güzel bir atmosfer yakaladık. Takım olmak adına çok büyük adımlar atıldı. Bundan sonra 11 tane final maçımız var. En önemlisi bizim için bu sene ligde kalmak” dedi.

Kırılma noktalarından birisiydi
Başkanvekili Entok şu ifadeleri kullandı; “Edirnespor maçı tabii ki iki taraf için de çok önemli bir maçtı. 6 puanlık maç denilebilir ama bizim belki de tarihimizdeki en önemli maçlardan birisiydi bu. 58 yıllık tarihimizde kırılma noktalarından birisiydi. Olası bir puan kaybı durumunda makas iyice açılacaktı ama şükürler olsun ki galip geldik önemli olan da buydu. Gergin başlayıp gerin biten bir maçtı ve 2 tarafın da puana çok ihtiyacı vardı. Özellikle bizim daha çok ihtiyacımız vardı.”
 
Hakem hatası küçük bir şey değildi
“Maçta çok büyük bir hakem hatası vardı; maç farklı bitmiş olsaydı belki de burada bugün bambaşka bir şey konuşuyor olabilirdik. Maalesef bu ligde sadece sahada iyi oynamak ve tribünlerde iyi olmak yetmiyor. Her şey ile mücadele etmek gerekiyor, çok şükür 3 puan aldık ama bu hakem hatası gözden kaçabilecek küçük bir şey değildi. Bunlarla ilgili biz de gerekli görüşmeleri yapıyoruz ve maçlarımıza daha tecrübeli hakemlerin atanmasını bekliyoruz.”
 
En önemlisi 3 puanı almaktı
“Oyun açısından da iyi oynadığımızı düşünüyorum ve bundan sonra daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum, ama tabii ki bizim için en önemli şey 3 puanı almaktı. Prim konusunda bir açıklama yapıldı. Takımımızı biraz daha motive emek için primde bir artışa gidildi ama bu galibiyetin prim ile alakalı olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü takım hafta içinde teknik ekip değişikliğinden sonra teknik ekimiz bu maç için çok çalıştılar sahada da bunu hepimiz gördük.”
 
Sonraki planlamalar sene sonunda
“Teknik ekip o kadar çok çalıştı ki sağ olsunlar. Onur hoca zaten camiamızdan biri. Fuat Hoca da bundan sonra bizim futbol aklımız. Çok güzel bir atmosfer yakaladık. Takım olmak adına çok büyük adımlar atıldı, bunlar önemli şeyler. Bundan sonra 11 tane final maçımız var. En önemlisi bizim için bu sene ligde kalmak. Hedefimiz kesinlikle bu yönde. Ondan sonraki planlamaları sene sonunda düşüneceğiz.”
 
Formalarımız ulaşacak
“Formalarımızın siparişlerini verdik her şeyin dört dörtlük olması adına süreç biraz uzadı. İnşallah önümüzdeki haftadan sonra formalarımız elimize ulaşacak, bu konuda da çok ciddi bir talep var. Esstore ile alakalı bir çalışmamız var ama bu süreçte her şeyin üstesinden gelmek maalesef çok zor. Esstore başlı başına bir iş, kısa vadede bunları gerçekleştirmemiz zor gözüküyor ama bizim projelerimiz arasında tabii ki yer alıyor.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat