Bugün değilse ne zaman?

Spor 11 Nisan 2021 17:39
Videoyu Aç Bugün değilse ne zaman?
A
a

10 futbolcu, 3 tesis çalışanı ve 1 teknik adamın yanı sıra, Başkan Mustafa Akgören ve yardımcısı Fatih Sezer’in Covid 19 nedeniyle olmadığı Giresun maçında, gözler protokol tribününde diğer yöneticileri aradı. Aylardır maçlara bile gelemeyen birçok yöneticinin yokluğunda, Başkan Akgören’i, protokolde kardeşi Kerem Akgören temsil etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İyi günlerde protokol tribününde görmeye alışık olduğumuz yöneticiler, kötü günlerde ise arma ve renkleri yalnız bırakmaya devam ediyor.
Son aylarda yönetim kurulu toplantılarının yanı sıra maçla bile gelmeyen birçok yönetici, son oynanan Giresun maçında da protokolde değildi.
Özellikle 10 futbolcu, 1 teknik adam ve 3 tesis çalışanının yanı sıra, son olarak Başkan Mustafa Akgören ve yardımcısı Fatih Sezer’in de Covid 19’a yakalandığı bu zor günlerde, takımdan uzak kalmaya devam eden yöneticiler, maçlara bile gelmiyor.
Giresun maçında da rahatsızlığı nedeniyle maça gelemeyen Başkan Akgören’in yerine, kardeşi Kerem Akgören yer alarak misafir takım yöneticileri ile ilgilendi. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat