BÜYÜK HİZMETLER YAPTINIZ

Gündem 31 Mart 2022 16:16
Videoyu Aç BÜYÜK HİZMETLER YAPTINIZ
A
a

Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Emir, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Emir’i makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen, nazik ziyareti için Emir’e teşekkür etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Büyükerşen ve Emir eğitim alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Başkan Büyükerşen, turizm konusunda yapılan çalışmaların her zaman çok değerli olduğunu belirtti.
Büyükerşen, Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin de ülkenin ihtiyacı olan insan gücüne önemli katkılar sunduğunu belirterek Prof. Dr. Emir’e başarılar diledi. Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Emir de Başkan Büyükerşen’in gerek Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü döneminde gerekse Büyükşehir Belediye Başkanlığı süresince Eskişehir’e çok önemli hizmetler yaptığını belirtti. Prof. Dr. Emir ayrıca Eskişehir’in turizm kenti olmasına sunduğu katkılar nedeniyle Başkan Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti. Ziyaret sonunda Dekan Prof. Dr. Emir, Başkan Büyükerşen’e Frigya Vadisi’nin en kıymetli değeri olan Yazılıkaya Anıtı’nın minyatürünü sunarken, ayrıca Turizm Fakültesi Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri tarafından yapılan çikolatadan da ikram etti. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir