BÜYÜK ÖZVERİ GÖSTERDİNİZ  

Gündem 4 Mart 2021 18:38
A
a

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman Başkan Yardımcıları Metin Özabuş, Gökhan Çalışkan üyelerimizden Hamza Deniz Kaçmaz, Kenan Ertorun ve Serkan Ülkü 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Murat Küçük’ ü makamında ziyaret ettiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman “112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Murat Küçük’ e gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde, Çağrı Merkezinin başarılı çalışmalarına şahit olduk, yapılan çalışmaları yerinde inceledik istişareler ettik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Sayın Küçük’ e teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Murat Küçük, “MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, 112 Acil Çağrı Merkezi olarak yaptığımız çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Sayın Duman’a ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ ne bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat