BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

Gündem 1 Ekim 2021 16:02
Videoyu Aç BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET
A
a

Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Gülsüm Ormancı ve dernek üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği üyelerini ağırladı. Hedeflerinin üretici kadını desteklemek ve fırsat eşitliğini sağlamak olduğunu ifade eden Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Gülsüm Ormancı “Kadınlar arası dayanışmayı desteklemek için çalışıyoruz bu doğrultuda İstanbul, Denizli, Bursa, Antalya, İzmir ve Ankara’dan sonra ülke genelindeki 7. Şubemizi Ferhan Yalaman başkanlığında Eskişehir’de açacağız. İyi ki Eskişehir gibi bir şehirde şubemiz olacak” dedi.
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği’nin ziyaretinden oldukça memnuniyet duyduğunu ifade ederek,  Gülsüm Ormancı ve Ferhan Yalaman’a hizmetleri ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  Büyükerşen, şehrimizde ülkemizde kadınlara destek veren tüm derneklerin hizmetlerine katkı vermekten mutluluk duyduğunu belirtti.  HM

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat