Europen 09 2022 Desktop

BÜYÜKŞEHİR’DE YENİ YIL COŞKUSU

Gündem 1 Ocak 2023 16:29
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR’DE YENİ YIL COŞKUSU
A
a

Büyükşehir Belediyesi tarafından engelli vatandaşların ve ailelerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla açılan Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi, düzenlediği yeni yıl etkinliği ile özel bireylere unutamayacakları bir gün yaşattı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen yeni yıl etkinliğinde özel bireyler gönüllerince eğlendiler. Özel bireyler için düzenlenen etkinlikte merkez, balonlar ve çeşitli süslemeler ile programa hazırlandı. Renkli kutlamada zihinsel engelli bireyler, giydikleri şapkalarla müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın, Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi yetkilileri ve uzman görevliler de özel bireylerin eğlencesine eşlik ettiler. Etkinlik sonunda 2023 yılı için güzel dilekler temenni edilerek pasta kesimi yapıldı. Zihinsel engelli bireylerin aileleri de yapılan etkinlik nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi’ne teşekkür ettiler. Etkinlik birlikte kesilen yeni yıl pastasının ardından çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat