Europen 09 2022 Desktop

BÜYÜKŞEHİR’DEN BARINMA VE HİJYEN MALZEMELERİ DESTEĞİ

Gündem 15 Şubat 2023 15:03
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR’DEN BARINMA VE HİJYEN MALZEMELERİ DESTEĞİ
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi depremzedelerin en acil ihtiyaçlarından barınma ve hijyen malzemelerini afet bölgesine ulaştırmaya devam ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel, araç gereç ve ekipmanların yanı sıra,  insani ihtiyaçları karşılamaya yönelik desteklerini sürdürürken, afet bölgesinin acil ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını da sürdürüyor.
Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 şehirde büyük yıkıma yol açan deprem sonrası acil durum çalışmalarını aralıksız sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bölgede acil ihtiyaç konumunda olan barınmaya yönelik çadır malzemeleri ile yeni bir salgın riskine karşı hijyen malzemeleri göndermeye devam ediyor.
Bölgede görevli koordinasyon ekibinden gelen bilgiler doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen’in uğurladığı 1 TIR malzeme daha Hatay’a gönderildi. Hatay’a ulaşan yardım malzemeleri vatandaşlara dağıtıldı.
Büyükşehir Belediyesi’nin Hatay, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman olmak üzere depremden ağır hasar alan illere göndermeyi sürdürdüğü yardımlar, afetzedelere ulaşmaya devam edecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat