Europen 09 2022 Desktop

BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ANLAMLI GÖREV

Gündem 15 Mart 2023 13:49
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ANLAMLI GÖREV
A
a

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108'inci yıl dönümü öncesi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da kent merkezi, tüm ilçeler ve bağlı mahallelerdeki şehit mezarlarını özenle temizleyip çiçeklendiriyor.

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri,  Başkan Yılmaz Büyükerşen’in kendilerine verdiği anlamlı görev çerçevesinde kent merkezinde Vişnelik Hava Şehitliği, Kanlıpınar Şehitliği, Asri Mezarlık, Esentepe Mezarlığı, Odunpazarı Mezarlığı, Zincirlikuyu Mezarlığı başta olmak üzere 12 ilçe ve kırsal mahallelerde bulunan kahraman şehitlerimizin mezarlarının bakımını yaparak çiçeklendiriyor.
     Yapılan çalışmaları büyük bir ilgiyle takip şehit yakınları, çocuklarının ve büyüklerinin kabirlerine gereken ilgiyi gösteren Başkan Büyükerşen ve personeline teşekkür ettiler.
    Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, şehit kabirlerinin düzenlemesinin 18 Mart öncesi tamamlanmasıyla kutsal vatan toprakları için canlarını feda eden kahraman şehitlerimize karşı milletimizin vefasını gösterdikleri için mutlu olduklarını söylediler.  Şehit mezarları kırmızı beyaz menekşelerle özel güne hazırlanmaya devam ediyor. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat