Europen 09 2022 Desktop

BÜYÜKŞEHİR EKİBİ TARIM KAMPÜSÜNDE

Gündem 31 Ocak 2023 16:17
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR EKİBİ TARIM KAMPÜSÜNDE
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarım Kampüsü’ne teknik bir ziyaret gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de birbiri ardına hayata geçirdiği başarılı projelerle çiftçilere destek olmaya devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kurumsal işbirliklerine ve bilgi paylaşımına da büyük önem veriyor. Bu kapsamda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkili ve teknik personelinden oluşan bir heyet, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Gölbaşı ilçesinde bulunan Tarım Kampüsü’nü ziyaret etti.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Ahmet Mekin Tüzün, şube müdürleri ve teknik personelin de yer aldığı ziyarette, Tarım Kampüsü başta olmak üzere yürütülen çalışmalar hakkında Eskişehir heyetine bilgiler verildi. Eskişehir heyeti de hayata geçirilen projeler ve yapılan çalışmalar hakkında görüşlerini paylaştı. Ortak projeler ile olası işbirliklerinin de görüşüldüğü ziyaret, kampüste yapılan teknik gezi ve çektirilen fotoğraf ile sona erdi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat