BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM

Gündem 28 Aralık 2021 15:25
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği yol, orta refüj düzenlemesi, altyapı çalışması gibi hizmetleri verirken zaman zaman yol kapatma veya şerit kapatma gibi durumlarda uyulması gereken kurallar, Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisleri tarafından ilgili personele anlatıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Şehiriçi yolların yapım bakım ve onarımlarında trafik işaretleme standarları konulu hizmet içi eğitime, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Dairesi, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, Ulaşım Dairesi personeli katıldı.
Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salonda verilen eğitimde hem çalışanların hem de sürücülerin güvenliği için yapılacak uygulamaları anlatan polis memurları, çalışma yapılan bölgelerde sürücüleri uyarmak için mutlaka uyarı levhası, trafik işaret ve işaretçilerinin kullanılması gerektiğini vurguladı. Hizmet içi eğitime katılan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çalışanları, verilen eğitim sonrasında önemli bilgileri kendileri ile paylaşan polis memurlarına teşekkür etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir