Europen 09 2022 Desktop

BÜYÜKŞEHİR UYARDI! SON GÜN 31 MART

Gündem 14 Mart 2023 14:19
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR UYARDI! SON GÜN 31 MART
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri, “S” plakalı servis araçlarının 2023 yılı çalışma ruhsatı ve servis aracı özel izin belgesi düzenlenmesi ile ilgili işlemlerin 31 Mart 2023 tarihinde sona ereceğini hatırlatarak, servis aracı sahiplerini uyardı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yetkililer, Eskişehir genelinde tahdit kapsamında bulunan ‘S’ plakalı servis araçları ile kiralık ‘S’ plakalı servis araçları ve ilçelere tahsisli ‘S’ plakalı servis araçları ve özmal servis araçlarının Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği gereğince en geç 31 Mart 2023 tarihine kadar çalışma ruhsatı ve servis aracı özel izin belgelerini almaları gerektiğini belirttiler.
Yetkililer ayrıca belgeleri almayanlar hakkında Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri ve Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından işlem yapılacağını hatırlattılar.
Servis aracı sahiplerinin 31 Mart’a kadar Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü’nde gerekli işlemleri yaptırmaları gerekiyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat