Europen 09 2022 Desktop

CANLA BAŞLA ÇALIŞTINIZ

Gündem 27 Şubat 2023 15:41
Videoyu Aç CANLA BAŞLA ÇALIŞTINIZ
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, yaşanan deprem felaketinde Hatay Antakya’da arama kurtarma çalışmalarına katılan Odunpazarı Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi’ni (OBAK) ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen buluşmaya OBAK Ekip Lideri Ercan Temel ve OBAK üyeleri katıldı. 

“SİZLERLE GURUR DUYDUK”
Daha önce OBAK ekibini Antakya’da arama kurtarma çalışması yaptığı sırada da ziyaret eden Çakırözer, ekip Eskişehir’e döndükten sonra da ekiple bir araya gelmek istediklerini söyledi. Ekip Lideri Ercan Temel’den Antakya’da gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi alan Çakırözer, “Emeklerinize sağlık. Sizlerle gurur duyduk. Allah, bir daha yaşatmasın ama iyi ki varsınız” dedi. Antakya’da gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili Çakırözer’e bilgi veren Temel, Antakya’nın Odabaşı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Kanguru Sokak'taki Fuat Koku sitesinde arama kurtarma çalışması yaptıklarını anlattı. Antakya’ya giren ilk arama kurtarma ekibi olduklarına dikkat çeken Temel, 13 gün boyunca alanda arama kurtarma çalışması yürüttüklerini belirtti. 18 kişiyi enkazdan sağ olarak çıkardıklarını söyleyen Temel, OBAK’ın bundan sonra gerçekleştireceği çalışmalarla ilgili de Çakırözer’e bilgi verdi. 

BAŞKAN KURT’A OBAK TEŞEKKÜRÜ
Utku Çakırözer, OBAK ile gerçekleştirdiği toplantının ardından Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u da ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, OBAK ekibi de katıldı. Çakırözer, OBAK’ı kurduğu için Başkan Kurt’a teşekkür etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat