Çifteler Belediyesi’nden altyapıya destek

Spor 8 Aralık 2021 20:39
Videoyu Aç Çifteler Belediyesi’nden altyapıya destek
A
a

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirspor yönetiminin ziyaret ettiği Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, Eskişehirspor tesislerinde bulunan ve altyapının kullandığı binalardaki tadilatları yapacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

ESKİ TESİS YIKILMIŞTI
Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesislerinin, bir önceki yönetim tarafından yıkılmasının ardından, tesislerde bulunan ve sosyal tesis olarak kullanılan binalarda, zor şartlar altında antrenman ve maçlara çıkmaya çalışan altyapı takımlarının çektiği sıkıntılar, bir nebze de olsa azalacak.

ALTYAPIYA İLAÇ OLACAK
Özellikle kadın futbol takımının kurulmasıyla birlikte altyapıda soyunma odası, duş, tuvalet ve kamp yapacak bir yeri olmayan Eskişehirspor yönetiminin yardımına Çifteler Belediyesi koştu.

BAŞKAN BIYIK’TAN ÖNEMLİ DESTEK
Geçtiğimiz hafta Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık'ı ziyaret eden ve Eskişehirspor kulübünün içinde bulunduğu durum hakkında bilgiler veren Başkan Mehmet Şimşek, altyapının kullandığı binalarda yaşanan sorunları da dile getirmesinin ardından, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, altyapı tesislerinin yenilenmesi ve tadilatı konusunda destek olacağı mesajını verdi.

ŞİMŞEK TEŞEKKÜR ETTİ
Alınan bilgilere göre kafeterya olarak kullanılan bölümü altyapının kullanabileceği kamp yeri olarak düzenleyecek Başkan Bıyık, ayrıca duşlar ve diğer kullanım alanlarında da önemli bir tadilat yapacak. Başkan Mehmet Şimşek, Eskişehirspor’un geleceği olan altyapıya yapılacak tadilat ve yenileme çalışmaları için Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’a teşekkür etti.
Tesislerde bulunan ve altyapının yanı sıra velilerin kafeterya olarak kullandığı binanın üst katı, kamp yeri olarak düzenlenecek.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir