ÇOCUKLAR ESKİŞEHİR'İN ÖYKÜLERİNİ YAZACAK

Gündem 19 Ocak 2022 14:10
Videoyu Aç ÇOCUKLAR ESKİŞEHİR'İN ÖYKÜLERİNİ YAZACAK
A
a

Ara tatilde çocuklar için resim, orff, origami ve çizgi roman gibi başlıklarda 14 ayrı atölye düzenleyen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Hakları Birimi, “Çocuklar Eskişehir’in Öykülerini Yazıyor” etkinliğiyle, 10-11 yaşlarındaki çocukları alanında uzman isimlerle buluşturacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
24 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek dersler öncesi 22 Ocak Cumartesi günü 14.00’te veliler ve çocuklar için Haller Gençlik Merkezi’nde tanıtım semineri düzenlenecek. Etkinlikte, haber spikeri Seda Öğretir, haber spikeri ve çocuk kitabı yazarı Ceren Kerimoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nezih Orhon ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Pınar Girmen çocuklarla bir araya gelecek.
Alanlarında uzman eğitmenlerle buluşacak olan çocuklarla, program kapsamında ilk hafta öykü okuma ve inceleme, ikinci hafta ise öykü yazma çalışmaları yapılacak. Haller Gençlik Merkezinde yapılacak olan tanıtım seminerine 10-11 yaşlarındaki çocukları ve velileri beklediklerini sosyal medya hesaplarından duyuran Çocuk Hakları Birimi, çocukların kaleminden Eskişehir’i okumayı sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir