ÇOCUKLAR YERLİ MALI HAFTASI’NI KUTLADI

Gündem 19 Aralık 2021 13:52
Videoyu Aç ÇOCUKLAR YERLİ MALI HAFTASI’NI KUTLADI
A
a

Tepebaşı Belediyesi bünyesindeki kreşler ve çocuk merkezlerindeki 400’ün üzerindeki çocuk, Yerli Malı Haftası’nı kutladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Şarkılar söyleyip şiirler okuyan çocuklar, hem eğlendi hem de öğrendi. Kentin pek çok noktasında hizmete sunulan merkezlerde çocuklar, 12-18 Aralık Yerli Malı Haftası’nı doyasıya kutladı. Aşağı Söğütönü Erken Çocukluk Eğitim Merkezi, Canan – Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi, 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi, Çukurhisar Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi ve Türkan Saylan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi bünyesindeki 413 çocuk da Yerli Malı Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi.
Renkli görüntülerin ortaya çıktığı kutlamalarda minikler, yerli malı kullanmanın önemini kavradı. Çocuklar şarkılar söyleyip şiirler okurken, hem eğlendi hem de öğrendi. Etkinliğe katılan miniklerin yanı sıra ebeveynleri de Yerli Malı Haftası etkinliklerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklar için hizmet veren Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri ve Çocuk Sanat ve Kültür Merkezleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 444 44 26 numaralı Mavi Masa hattından Tepebaşı Belediyesi’ne ulaşabiliyor. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir