Europen 09 2022 Desktop

ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR

Gündem 7 Ekim 2022 15:27
Videoyu Aç ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR
A
a

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'nün, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak üzere gerçekleştirdiği 'Sen de Bir Pati Sev' projesi kapsamında çalışmalar devam ediyor.

Bugüne kadar Eskişehir çapında binlerce öğrenciye ulaşarak eğitim çalışması yürüten Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, son olarak TED Eskişehir Koleji Anaokulu’nda düzenlenen eğitim ile çocuklara hayvan sevgisini aşıladı.
Etkinlikte veteriner hekimler tarafından öğrencilere hayvan sevgisi, sokak hayvanlarına nasıl davranılması gerektiği ve Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi'nde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Çocukların konuyu pekiştirmesini kolaylaştırmak için Doğal Yaşam Merkezi’nden getirilen kedi ve tavşan da çocuklardan yoğun ilgi gördü. Okul yetkilileri de öğrencilere verilen eğitimin çok yararlı olduğunu belirterek, Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti. Etkinlik sonunda öğrencilere Tepebaşı Belediyesi tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de sokak hayvanlarına mama desteğinde bulunan TED Eskişehir Koleji’ne teşekkür etti. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat