Çocukların hayal güçleri gelişiyor

Gündem 26 Aralık 2021 11:43
Videoyu Aç Çocukların hayal güçleri gelişiyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin, "Çocuklara Yönelik Masal Okuma ve Canlandırma" atölyesine katılan kırsal mahalle sakini çocukların hayal güçleri gelişiyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde yaşayan çocuklar için etkinliklerine devam ediyor. Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Çocuklara Yönelik Masal Okuma ve Canlandırma" atölyesine katılan Gündüzler Mahallesi çocukları da keyifli şekilde vakit geçirdi. Gündüzler Belde Evi'nde düzenlenen etkinliğe 5-7 yaş arası 20, 8-12 yaş arası 20 çocuk olmak üzere toplam 40 çocuk katıldı. Masalın renkli dünyasını canlandıran çocukların farkındalıklarını artırmak, evlerinde bulunan basit malzemelerle üretebilecekleri oyunları göstermek, tek bir malzeme ile üretici düşünmelerini sağlamak, dikkat ve odaklanma gelişimlerine katkıda bulunarak grup içinde uyumlu çalışmalarını sağlamak gibi amaçlar ile düzenlenen atölyeye katılan çocuklar, çok memnun kaldı.
Etkinlik sonunda Gündüzler Mahalle Muhtarı Selim Kurnaz ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü yetkilileri, çocuklara katılım belgesi takdim etti. İHA

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir