Coşkulu karşılama...

Spor 8 Haziran 2022 21:02
Videoyu Aç Coşkulu karşılama...
A
a

Akşam saatlerinde Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gelerek Eskişehirspor yönetimi ile bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu coşkuyla karşılandı.

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, EASKF Başkanı Sadri Atam, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulselam Er, Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ile yöneticilerin yanı sıra Eskişehirspor’un A takımı futbolcuları, kadın futbol takımı futbolcuları, altyapı takımlarında forma giyen futbolcular ile Fabrika Eskişehirspor Futbol Okulları’nda eğitim gören küçük kramponlar, Eskişehirspor antrenörleri ve armaya gönül vermiş Siyah Kırmızılı taraftarlar Bakan Kasapoğlu’nu coşkuyla karşıladı. Kasapoğlu’nun gelişi esnasında hep bir ağızdan “Alemin kralı” tezahüratları yapıldı. Tesislerde hazır bekleyen Bando Es Es ise çaldığı marşlarla büyük coşku yaşattı.

Kitabını hediye etti
Doğuştan cam kemik hastası olan, bir dönem Eskişehirspor Kulübü medya departmanında görev yapmış olan, şu an ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde çalışan Burak Sakçı cam kemik hastalığına dikkat çekmek için, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Umutlar Kırılmaz adlı kitabını hediye etti.
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir