Europen 09 2022 Desktop

Cuma günü yoğun katılım olmalı!

Spor 8 Ocak 2023 22:24
Videoyu Aç Cuma günü yoğun katılım olmalı!
A
a

Eskişehirspor Mali Asbaşanı Özgür Marankoz kongrenin ertelenmesinin sürpriz olmadığını belirterek, “Cuma günü çoğunluk aranmamasına bakmamak lazım, yoğun bir katılım olmalı ve şehrimizin ileri gelenleri de kongreye destek vermeli” dedi.

Kongreye destek vermeliler
Siyah Kırmızılı kulübün Mali Asbaşkanı Özgür Marankoz, ES TV’ye konuştu. İlk olarak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’un ertelenmesi ile ilgili konuşan Marankoz, “Zaten beklediğimiz bir şeydi, yıllardır hep ilk kongre erteleniyor. Haftaya çoğunluk aranmayacak ama çoğunluk aranmamasına bakmamak lazım, yoğun bir katılım olmalı ve şehrimizin ileri gelenleri de kongreye destek vermeli. Umuyorum önümüzdeki hafta olumlu sonuçlar alınır” şeklinde konuştu.
 
Özverili davrandılar
Transfer tahtası ile ilgili de konuşan Marankoz, “6-7 imzaya kadar düşürdük. Gerçekten birçok futbolcu ve kulüp özverili davrandı. Artık iş tamamen maddiyata kaldı. Çözümlenmesi lazım. Onu çözsek transfer yapmak lazım, transfer yapsak düzenli para ödemek lazım, takımı doğru idame etmek lazım… Ekonomik olarak bunları yapmak çok güçleşeceği için hepsini yapabilecek bir yönetime ihtiyaç var diye düşündük. Şehrimize davette bulunduk. Umuyorum olumlu sonuçlanır” dedi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat