Europen 09 2022 Desktop

CUMHURBAŞKANINA ESKİŞEHİR’DEN HEDİYE

Gündem 19 Ocak 2023 16:29
Videoyu Aç CUMHURBAŞKANINA ESKİŞEHİR’DEN HEDİYE
A
a

TBMM’de gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısı'na katılan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, bir araya geldiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Ertuğrul Gazi Kılıcı’nı hediye etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
TBMM'de gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısı'na Eskişehirliler damga vurdu. AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay ve İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ile İnönü ve Han ilçelerinden çok sayıda vatandaş TBMM'deki grup toplantısına katıldı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını dinledi. Konuşma sonrasında AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay ve İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi.
Günay ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda, "İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Ertuğrul Gazi Kılıcı’nı takdim etti. Sayın Cumhurbaşkanımıza Eskişehirli hemşerilerimizin sevgi ve hürmetlerini ilettik" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İnönülülerin selamlarını ileten Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'un Ertuğrul Gazi kılıcı sürprizinden büyük memnuniyet duyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'e ve İnönü'ye selamlarını ileterek teşekkür etti. İHA


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat