Europen 09 2022 Desktop

ÇYDD’DE ALKIŞLAR KODAK’A

Gündem 30 Eylül 2022 20:15
Videoyu Aç ÇYDD’DE ALKIŞLAR KODAK’A
A
a

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Eskişehir Şubesi, Eskişehir’e öğrenim için gelen üniversite öğrencilerine oldukça önemli oranlarda burs desteği sağlıyor. Derneğin Eskişehir Şubesi’nin düzenlediği Güz kahvaltısında üyeler ve destekçiler bir araya geldi.

BU DANS ALKIŞLANDI!
CHP’nin Odunpazarı Belediye  Meclis üyesi Kadir Kodak’da ÇYDD’nin kahvaltısına destekçi olarak katıldı. Kodak’ın burada İstanbul Küçükçekmece Şubesi onur kurulu üyesi olan Eskişehirli Rahiye Karaman Oktaş ile dans etmesi etkinliğe katılanlar tarafından alkışlandı. Toplantıda bir konuşma yapan ÇYDD Başkanı Sevgi Akmen, ekonomik şartların her geçen gün zorlaştığı bir ortamda dar gelirli ailelerin çocuklarına destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

CUMHURİYET KADINLARI!
Destekçi olarak toplantıya katılan Kadir Kodak, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda Cumhuriyet kadınları ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi.  Kodak  “Yoğun bir katılım ve yüksek bir enerji ile gerçekleştirilen etkinlik bizleri hem çok mutlu etti hem de geleceğimiz adına çok heyecanlandırdı. Üyesi olmaktan gurur duyduğum Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanımız Sevgi Akmen’e ve Yönetim Kurulu’na bu güzel etkinlik sebebiyle çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat