Destici: Sen ben kavgası zarar veriyor

Spor 20 Haziran 2021 18:19
Videoyu Aç Destici: Sen ben kavgası zarar veriyor
A
a

Siyah Kırmızılı camiada yaşanan sen ben kavgasının kulübe zarar verdiğini belirten Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bu kulübün kurtuluşu ‘Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum’ diyen herkesin elini taşın altına koymasından geçiyor” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor kulübünün 28 Haziran’a ertelenen genel kurulu öncesi, şehirde sessizlik devam ediyor. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin Eskişehir İl Kongresinde yaptığı konuşmada,  şehirde birlik ve beraberliğin sağlanması gerektiğini dile getirdi. Eskişehirspor’da yaşanan sen ben kavgasının kulübe büyük zarar verdiğini dile getiren Destici, yaptığı konuşmada şunları söyledi;  “56 yıl önce Eskişehirspor’umuz kuruldu. Bu 56 yıllık süreçte bize inanılmaz mutluluklar yaşattılar. Türk futbol için çok kıymetli bir kulübün taraftarıyız.
Sevdalısı olduğumuz kulübümüz bugünlerde pek de arzu ettiğimiz günler geçirmiyor. Bugüne kadar neler yaşandı, kimler ne zararlar verdi bunları konuşmaya başlarsak günler yetmez.
Bu kulübün kurtuluşu ‘Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum, diyen herkesin elini taşın altına koymasından geçiyor. Sen ben kavgası bu kulübe sadece zarar verir. Önemli olan ‘biz’ kelimesi içerisinde hareket edebilmek.
Biz birlik olursak bu günleri aşar ve Eskişehirspor’umuzu Süper Lig’e taşırız. Eskişehirliler kulübüne sahip çıkacaktır. Vefakar taraftar her zaman kulübünün yanında. Ben inanıyorum, Eskişehirspor bir gün yeniden Süper Lig’de mücadele edecek. Allah’ın izniyle o günleri göreceğiz.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat