DİSK, KESK, TMMOB VE TABİP ODASI’NDAN BAŞKAN ATAÇ’A ZİYARET

Gündem 28 Aralık 2021 11:35
Videoyu Aç DİSK, KESK, TMMOB VE TABİP ODASI’NDAN BAŞKAN ATAÇ’A ZİYARET
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, DİSK, KESK, TMMOB ve Eskişehir Bilecik Tabip Odası’ndan temsilciler ile bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın kentte faaliyet gösteren sendika ve meslek örgütlerinin temsilcileri ile temasları sürüyor.
DİSK Eskişehir Bölge Temsilcisi Günay Ayaz, Eskişehir Bilecik Tabip Odası Yönetim Kurulundan Dr. Nazan Aksaray, TMMOB Eskişehir Şube İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Neşet Aykanat ve KESK Dönem Sözcüsü Faik Alkan da Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Başkan Ataç ve konukları, kent ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. DİSK Eskişehir Bölge Temsilcisi Ayaz, “Başkanımız Ahmet Ataç’ı ziyaret ederek ülkedeki gelişmeleri, ekonomik ve sosyal durumu, belediye çalışmalarını konuştuk. Başkanımızın yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Önümüzdeki dönemde de demokrasi güçleri olarak yan yana olduğumuzu ifade ettik” diye konuştu.
Başkan Ataç da konuklarına ziyareti için teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir