DOĞANIN TADINI ÇIKARDILAR

Gündem 27 Haziran 2021 19:05
Videoyu Aç DOĞANIN TADINI ÇIKARDILAR
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi, Hacı Bektaş Veli Yunus Emre Hoşgörü ve Doğa Yürüyüşü ile gençleri doğa ile buluşturdu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gençlerin hem spor yapmasına katkı sağlamak hem de bir arada güzel zaman geçirmeleri amacıyla gerçekleştirilen trekking etkinlikleri devam ediyor. 4 Nisan 2021 tarihinde pandemi sebebiyle ertelenen Hacı Bektaş Veli Yunus Emre Hoşgörü ve Doğa Yürüyüşü normalleşme kararları ile birlikte 26 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirildi.

HOŞGÖRÜ VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Yaklaşık 200 gencin katılımıyla Doğankale’den başlayan yürüyüş, Gerdekkaya’ya devam etti ve Yazılıkaya’da tamamlandı. Gençlerden gelen talepler doğrultusunda doğa yürüyüşlerinin devam edeceğini belirten yetkililer, yürüyüşlerle spor yapmanın ve sosyalleşmenin yanında Eskişehir’in kültürel mekânlarını da tanıtmayı amaçladıklarını ifade ettiler. Yürüyüşte gençler için her başlangıç yerinde şapka, su ve yağmurluk dağıtıldı. Sağlık ekibi yürüyüş boyunca katılımcılara eşlik etti. Yürüyüş bitiminde ise gençlere soda, çay, kahve ve mangal başında köfte, tatlı ikram edildi. Uzman rehberler eşliğinde düzenlenen etkinliklere katılan gençler Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat