Dokunmadık gönül bırakmayacağız

Gündem 13 Ekim 2021 18:01
Videoyu Aç Dokunmadık gönül bırakmayacağız
A
a

AK Parti Odunpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı teşkilât mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirildi. İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan “Dokunmadık gönül bırakmayacağız” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
DANIŞMA MECLİSİ
Toplantıya; Eskişehir Milletvekilleri; Prof.Dr. Nabi Avcı, Prof.Dr. Emine Nur Günay, İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak ve her kademeden çok sayıda teşkilât mensubu katıldı.  Toplantıda konuşan İl Başkanı Zihni Çalışkan, AK Parti’nin 20 yıldır her geçen gün daha da büyüyen bir aile olduğunu belirterek, “Bu kutlu davada 20 yılları aşan bir süredir, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine tüm teşkilatlarımızla birlikte yürüyoruz. Bu bağlamda partimizde daha önce görev yapmış tüm teşkilât mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Çok daha fazla çalışacağız. Tüm mahallelerimizde milletvekillerimizin koordinasyonunda, ilçe başkanlarımız ve mahalle başkanlarımızın önderliğinde ziyaretlerimizin sayısını artıracağız. Bir buçuk yıllık zaman diliminde tam saha pres uygulayacağız. Hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenip, dokunmadık gönül bırakmayacağız.  Sn. Cumhurbaşkanımızın tensipleri, bakanımızın ve vekillerimizin dirayetli duruşlarıyla, şehrimize yaklaşık 26 milyar TL’den fazla yatırım yapıldı. Biz bunları bıkmadan ve usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. Daha çok çalışacağız daha çok çaba sarf edeceğiz. Çünkü Eskişehir’in bu teşkilâtlardan beklentileri çok yüksek. Geçmiş dönem teşkilâtlarımızla birlikte çalışacağız, birlikte hedefe yürüyeceğiz, birlikte kazanacağız!” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Çalışkan’ın ardından sözü alan Eskişehir Milletvekili ve Dış İlçelerden Sorumlu Koordinatör Prof. Dr. Emine Nur Günay, pandemi nedeniyle ara verilen toplantıların nihayet başladığını belirterek tedbirler ve aşılanma konusunda telkinlerde bulundu.  Milletvekili Günay, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Pandemi nedeniyle ara verilen toplantılarımıza nihayet başladık. AK Parti hükümetleri olarak 20 yılı, milletimizle hem çok güzel hem de gönül gönüle atlattık. Dile kolay 20 yıl. Az bir süre değil. Bu süre boyunca AK Partimizde emek veren kurucu üyelerimiz başta olmak üzere, mahalle başkanlarımıza ve her kademede görev yapan tüm teşkilât üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

YATIRIMLARI AÇMAYA BİR GÜN YETMEZ

Son olarak konuşan Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı ise böyle toplantıları özlediklerini vurguladı. Pandemi nedeniyle epey zamandır yüz yüze buluşamadıklarını söyleyen Milletvekili Avcı, şunları söyledi: “Böyle toplantıları özlemişiz. Epeyden beri pandemi nedeniyle böyle yüz yüz buluşamadık. Bu toplantılarımızın kendilerine göre bir havası ve bereketi var.  Sayın Cumhurbaşkanımız 23 Ekim’de inşallah Eskişehir’e teşrif edecek. Biz de bugün açılış yaptırılması gereken yerleri çalışırken, baktık ki doğrusu Cumhurbaşkanımızın Eskişehir’de yapılan yatırımları açmaya bir günü yetmez. 40 küsür fabrikanın açılışı var. Eskişehir Şehir Hastanemiz 3 yıldır çalışıyor, resmi açılışı yapılmadı. Eskişehir Millet Bahçemiz bildiğiniz gibi tamamlanalı aşağı yukarı 2’inci yılını dolduruyor. Resmi açılışını henüz yapamadık. Hemen karşısında yeni İl Halk Kütüphanemiz var ve eski kütüphanenin yerine yapıldı. Bunları özellikler gençlerimizin akılda tutmasında fayda var” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat