Europen 09 2022 Desktop

Dünya mutfağından 75 lezzet Cassab Gurme’de

Gündem 3 Mart 2023 16:28
Videoyu Aç Dünya mutfağından 75 lezzet Cassab Gurme’de
A
a

Dünyanın çeşitli bölgelerinden 75 farklı lezzeti müşterilerine sunan Cassab Gurme, Cassaba Modern’in zemin katında açıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Şubat’ta faaliyete geçen Cassab Gurme, et, tavuk yemekleri, makarna ve pizza çeşitleri ile 10 farklı tatlıyı Eskişehirlilerle buluşturuyor.
İşletmede kullanılan malzemelerin günlük tedarikine özen gösteriliyor.

Cassab Gurme’nin kurucularından Nur Taşer, ES TV’ye yaptığı açıklamada, menülerini olabildiğince geniş tuttuklarını söyledi.
Porsiyonlarının büyük ve doyurucu olduğunu anlatan Taşer, “Menümüz dünya mutfağından lezzetler ile tatlı ve kahve çeşitlerinden oluşuyor.Et, tavuk yemekleri, makarna ve pizza çeşitleriyle burgerlerimiz mevcut. Çorba ve kahvaltı servisimiz de var. Et menümüzde fajitalar, köftelerimiz ve ızgara çeşitlerimiz ilgi görüyor.Özellikle armut soslu et, tavuk ve bonfilemiz çok beğeniliyor.” diye konuştu.
Mekanın şeflerinden Atakan Eroğlu ise makarna, pizza gibi ürünleri kendilerinin yaptığını ifade etti.
Dinlendirilmiş et kullandıklarını dile getiren Eroğlu, “Müşterilerimizin dönüşlerinden gayet memnunuz. Onların görüşleri bizler için önemli. Beğenilmeyen ürünleri derhal menüden kaldırıyoruz. Kendimizin geliştirdiği ürünler de var. Herkesi Cassab Gurme’ye bekliyoruz.” dedi.
Eroğlu, fiyatları ekonomik tuttuklarını da sözlerine ekledi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat