DÜŞÜRDÜĞÜ ALTINLARI HEMEN BULUNDU

Gündem 7 Nisan 2021 17:23
Videoyu Aç DÜŞÜRDÜĞÜ ALTINLARI HEMEN BULUNDU
A
a

Eskişehir de Kenan Başaran oğluna para gönderebilmek için evinde bulunan altın ve bilezikleri kuyumcuya götürdü. Değerini öğrendikten sonra kuyumcudan çıkan yaşlı adam altın dolu poşetini düşürdüğünü fark etti. Yaşlı adamın altınlarını yarım saat içinde bulan polis ekipleri altınları eksiksiz yaşlı amcaya teslim etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
CEBİNE KOYARKEN DÜŞÜRDÜ
Eskişehir’de yaşayan 67 yaşındaki  Kenan Başaran, evdeki altınların değerini öğrenmek için Arifiye Mahallesi Belediye Sokak üzerindeki kuyumcuya gitti. 27 bin değerinde olduğunu öğrendiği bilezik ve altınları cebine koyarken düşürdü. Bir süre sonra cebine koyduğu altınların cebinde olmadığını fark eden Başaran, gezdiği sokaklarda arama yaptı fakat altınları bulamadı. Bunun üzerine Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvurdu. Polis ekipleri, Kenan Başaran’ın gezdiği noktalardaki güvenlik ve MOBESE kameralarını tek tek gözden geçirerek Başaran'ın gezdiği sokakları inceledi. Yarım saatlik incelemenin ardından altın dolu poşeti bulan polis ekipleri Başaran'a teslim etti.

TEŞEKKÜR ETTİ
Başaran, "Altınları yani değerini öğrenmek için, oğluma para yollayacaktım. Hani değerini öğrendim. 27 bin lira sonra poşete koydum. Dışarı çıktım. Fakat düşürmüşüm. Ondan sonra cebimden düşmüş sonradan da arkadaşlara polislere şey polis merkezine geldim. Onlarla beraberken sağ olsun yardımcı oldular. Yarım saat içerisinde poşetimizi altınlarımızı buldu. Ve eksiksiz olaraktan teslim aldım. Çok teşekkür ederim" dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat