Europen 09 2022 Desktop

DUYGULANDIRAN NOTLAR

Gündem 8 Şubat 2023 15:45
Videoyu Aç DUYGULANDIRAN NOTLAR
A
a

Eskişehirlilerin bağış için akın ettiği merkezlerde belediye görevlileri ve gönüllüler, yardım kolilerinden çıkan notlarla duygusal anlar yaşadı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
9 yaşındaki Aymina’nın giysilerin üzerine koyduğu, “Selam ben Aymina. Deprem olduğu için çok üzüldük o yüzden bunları size koyduk. Bazı şeyler olmadığı için koyamadık. Allah yardımcınız olsun 9 yaşındayım.” yazılı notu ile Belinay’ın, “Bu zor gününüzde yanınızda olamadık ama en sevdiğim bebeğim yanınızda. Geçmiş olsun.” yazılı notu görevlileri ve gönüllüleri duygulandırdı.
 Ayrıca birçok giysinin üzerinde ve ceplerinden çıkan, “Geçmiş olsun. Kalbimiz sizinle. Allah yardımcınız olsun. Eskişehir yanınızda.” notları çıktığı görüldü.  Çalışmaları yakından takip eden Başkan Büyükerşen ise bu görüntülerin büyük bir dayanışma örneği olduğunu belirterek, “Aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımızın içimizi ısıtan mesajları, gönüllü yüzlerce gencimizin emeğiyle deprem bölgesindeki yaraları sarmak için çalışıyoruz. Kalbi güzel evlatlarım, yardımsever Eskişehirliler. Hepinizle gurur duyuyor, gözlerinizden öpüyorum. Dayanışma ruhuyla çalışmaya devam ediyoruz.” dedi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat