Europen 09 2022 Desktop

E-TİCARET ARTIK ÇOK KOLAY

Gündem 26 Ocak 2023 16:17
Videoyu Aç E-TİCARET ARTIK ÇOK KOLAY
A
a

E-ticaret yapmak isteyen veya mevcut e-ticaretini geliştirmek isteyen firmalar Eskişehir E-Ticaret Merkezi’nden aldıkları çok yönlü destek sayesinde dijital pazarlamada da bir adım öne geçiyor.

Eskişehir E-Ticaret Merkezi, internet üzerinden satış yapmak isteyen firmalara e-ticaret dünyasının kapılarını aralıyor. ETO üyeleri Eskişehir E-Ticaret Merkezi’nin sağladığı destekler ve imkanlar sayesinde milyarca kişinin alışveriş yaptığı e-ticarette de bir adım öne çıkıyor. ETO bünyesinde, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) desteğiyle kurulan Eskişehir E-Ticaret Merkezi, e-ticaret yapmak isteyen veya mevcut e-ticaretini geliştirmek isteyen firmalara öncülük ediyor.   Eskişehir E-Ticaret Merkezi firmalara fotoğraf çekiminden kurumsal kimlik tasarımına, e-ticaret danışmanlığından eğitim desteğine kadar çok yönlü destekler sağlıyor. 

E-TİCARETE BAŞLAMAK MÜMKÜN 
Eskişehirli işletmelerin ulusal rekabet gücünü ve ETO üyelerinin e-ticaretten aldığı payı artırmayı amaçlayan Eskişehir E-Ticaret Merkezi’ne firmalar kolaylıkla başvurabiliyor. www.eskisehiretm.org adresinden şirket bilgileriyle başvuru yapanlar, eğitim videolarını izleyerek ve sertifika alarak, Eskişehir E-Ticaret Merkezi’nin desteklerinden yararlanabiliyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat