Europen 09 2022 Desktop

E TİCARETİN YILDIZLARI GELECEK

Gündem 12 Eylül 2022 14:27
Videoyu Aç E TİCARETİN YILDIZLARI GELECEK
A
a

Eskişehir Ticaret Odası üyelerini sektörel fırsatlarla buluşturmaya devam ediyor.

E-Ticaretin yıldız isimleri, ETO ve WORLDEF işbirliğinde Eskişehirli tüccar ve sanayicilerle buluşacak. Eskişehir Ticaret Odası’nın üyeleri için oluşturduğu sektörel fırsatlara bir yenisi daha ekleniyor. ETO üyelerinin uluslararası arenada e-ticaret devleri ile rekabet güçlerine katkı sağlamak amacıyla “WORLDEF Prime Eskişehir E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı” 14 Eylül Çarşamba günü düzenleniyor. 

DEVLER BİR ARAYA GELİYOR
Türkiye İş Bankası ana sponsorluğu, Eskişehir Ticaret Odası ev sahipliği ve aZall.com organizasyon partnerliği ile kentin e-ticaret ve e-ihracat potansiyelinin konuşulacağı konferansa, sektörde yatırıma hazırlanan girişimcilerle operasyonlarını geliştirmek ve yeni iş birlikleri kurmak isteyen firmalar katılacak. Sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyen firmalar için e-ihracat farkındalığı oluşturmayı hedefleyen konferansta, e-ticarette dünyadaki son uygulamalar, trendler ve pratik çözümler hakkında ekosistemin profesyonelleri çeşitli sunumlar yapacak, e-ihracat tecrübelerini paylaşacak.

GİRİŞİMCİ ADAYLARI
14 Eylül Çarşamba günü Vehbi Koç Kongre Merkezinde düzenlenecek etkinlik ücretsiz olacak ve Eskişehir Ticaret Odası üyeleri ve çalışanları ile kendi işini kurmayı değerlendiren girişimci adaylarına açık olacak. Kayıtlar www.etonet.org.tr ile www.worldef.net adresleri üzerinden gerçekleştirilebilir.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat