Europen 09 2022 Desktop

EMİN DAĞLI GÜVEN TAZELEDİ

Gündem 19 Şubat 2023 14:26
Videoyu Aç EMİN DAĞLI GÜVEN TAZELEDİ
A
a

EĞİT-DER Eskişehir Şubesi’nin 20’inci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Emin Dağlı güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

Eğitimciler Derneği (EĞİT-DER) Eskişehir Şubesi’nin 20’inci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen genel kurulda mevcut başkan Emin Dağlı, güven tazeleyerek tekrar EĞİT-DER Eskişehir Şube Başkanı seçildi. Deprem felaketi nedeniyle Türkiye’nin olağanüstü günlerden geçtiğini belirten Dağlı, bu genel kurulda ve önümüzdeki günlerde gündemlerinin bilimsel eğitim olacağını ifade etti. Depremde yıkılan binaların ardından bilimsel eğitimin ve bilimsel eğitimle yetiştirilen mühendislerin ne kadar önemli olduğunun ortaya çıktığına dikkat çeken Dağlı, verdikleri haklı mücadelenin önümüzdeki süreçte artarak devam edeceğini kaydetti. Belde evlerinde velilerle bir araya gelecekleri programlar planladıklarını belirten Dağlı, “Depremin zararları da dahil olmak üzere velileri konuşturacağız. Düşüncelerimizi söyleyeceğiz. Veliler ile bilimsel eğitimi tartışacağız, konuşacağız. Bir program yaptık bununla ilgili. Önümüzdeki hafta başlayacağız” dedi. 
EĞİT-DER Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: Emin Dağlı, Bekir Konuk, Muzaffer Deveci, Vecdet Eryıldırım, Atilla Çakır. 


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat