Europen 09 2022 Desktop

EN İYİ İŞLETME SEÇİLDİ

Gündem 10 Ocak 2023 15:06
Videoyu Aç EN İYİ İŞLETME SEÇİLDİ
A
a

Elektrik dağıtım şirketi OEDAŞ, İngiltere’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Best Business Awards’ta Can Dostlar projesi ile “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde “En İyi İşletme” ödülünün sahibi oldu.

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ), hizmet bölgesindeki sokak hayvanlarının beslenme, barınma ve başta kısırlaştırma olmak üzere tedavi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2021 yılında hayata geçirdiği ve süreklilik kazandırdığı “Can Dostlar” sosyal sorumluluk projesi ile ödüle layık görüldü. İngiltere’nin özel sektör ve kamunun katılımına açık olan en prestijli ödülleri arasında yer alan Best Business Awards’ta OEDAŞ, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde “En İyi İşletme” ödülünün sahibi oldu.
Can Dostlar sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgi veren OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, “Pandemi dönemindeki kısıtlamalarda saha çalışanlarımızın önerisiyle hayata geçirdiğimiz projemiz; HAYTAP, kamu kurumları ve bölge halkının desteğiyle her geçen gün büyüdü. Projemizin uluslararası bir yarışmadan ödülle dönmesinden büyük mutluluk duyduk. Başta çalışanlarımız olmak üzere projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. İHA


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat