Europen 09 2022 Desktop

EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUNUZ

Gündem 24 Kasım 2022 16:08
Videoyu Aç EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUNUZ
A
a

Eskişehir Kent Konseyi, Kadın Meclisi ve Çalışma Grupları ile Kent Konseyi’nin öğretmen gönüllüleriyle bir araya gelerek 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı gerçekleştirdi.

Programa Eskişehir Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu, Kadın Meclisi ve Çalışma Grubu Başkanları ile gönüllüler katıldı.
Kent Konseyi toplantı salonunda yapılan kutlama programında konuşan Başkan Akçasoy “ “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir, kendini aklı ve vicdanı hür bireyler yetiştirmeye adayan öğretmenlerimiz yarınlara da şekil veren gelecek mimarlarıdır. Yüce hizmetlerinin karşılığı olarak, toplumumuzun sevgi ve saygıyla yaklaştığı öğretmenlerimizin her şeyin en iyisini hak ettiğine inanıyorum. Bu duygularla saygıdeğer olduğu kadar mesuliyeti de ağır bir mesleği icra eden bütün öğretmen gönüllülerimize şükranlarımı sunuyor, başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi saygıyla anarak, tüm öğretim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden tebrik ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından gönüllü öğretmenler günün anlam ve önemine binaen konuşmalar yaptı, şiirler okudu ve marşlar söylediler. Program sonunda öğretmenlere saksı çiçeği takdim edildi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat