ENERJİ ŞİRKETLERİNE DAVA AÇACAKLAR

Gündem 20 Şubat 2022 17:12
Videoyu Aç ENERJİ ŞİRKETLERİNE DAVA AÇACAKLAR
A
a

Sol Parti İl Örgütü, Adalar Migros önünde basın açıklaması yaptı. İl Başkanı Hüseyin Özçelik, 24 Şubat’ta enerji şirketlerine dava açacaklarını duyurdu.

Sol Parti İl Örgütü, Adalar Migros önünde imza kampanyasını sonlandırdı. Basın açıklaması yapan İl Başkanı Hüseyin Özçelik, “Faturalar üzerinden haksız kazanç elde ederek cebimizdeki paraya el koyan şirketlerden hakkımızı geri almaya kararlıyız” dedi.
Şubat ayının başından beri imza kampanyası düzenlediklerini söyleyen Özçelik, “Bize destek veren çok sayıda yurttaşımızın imza stantlarına akın etmesi bize cesaret ve güç vermiştir. Eskişehir’in çeşitli noktalarında da açmış olduğumuz imza stantlarımızla halkımızın büyük ilgi gösterdiği gözlerden kaçmamıştır. Şimdi mücadelemizi bir sonraki aşamaya yükseltmek için imza kampanyasında topladığımız imzaları bugün topluca göndereceğiz. Mücadelemiz sürecek, ta ki bize ait olan her şeyi geri alıncaya dek” şeklinde konuştu. Migros işçilerinin yanında olduklarını belirten Özçelik, “Gelin bundan sonra da birlik olalım ki gücümüzü görsünler; birlik olalım ki bu halkın bir avuç enerji şirket patronuna boyun eğmeyeceğini anlasınlar. Gelin birlikte haklarımızı, özgürlüklerimizi, bize olan her şeyi geri alalım” ifadelerini kullandı. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat