Europen 09 2022 Desktop

EOSB’NİN ARAMA EKİBİ YOLA ÇIKTI

Gündem 9 Şubat 2023 16:36
Videoyu Aç EOSB’NİN ARAMA EKİBİ YOLA ÇIKTI
A
a

Çok sayıda binanın yıkıldığı can kayıplarının her geçen saat arttığı depreme Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi ikinci destek ekibi gönderdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir OSB İtfaiyesi’nde 6 personel ve 1 araçtan oluşan ekibin Kahramanmaraş’ta deprem çalışmalarına destek olmak için yola çıktığını belirtti.

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Başkan Küpeli, yaraları el birliğiyle saracaklarını ifade ederek, “Öncelikle ülkemize geçmiş olsun diyorum. Büyük bir felaket yaşandı. Bu acı ve yarayı hep birlikte saracağız. Tüm sanayicilerimizin katkılarıyla dün ve önceki gün yardım malzemeleri bölgeye gönderilmişti. Dün ilk ekibimiz yola çıkmıştı. Bugün ise itfaiye amirliğimize bağlı 6 kişilik ikinci ekibimiz bölgeye gönderildi. AFAD ile koordineli Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde çalışmalara destek olacaklar. El birliği halinde desteğimiz devam edecek. Bölge müdürlüğü olarak sanayicilerimizin katkılarıyla ilerleyen günlerde malzeme yardımlarımızı sürdüreceğiz. Bir kez daha büyük felakette hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat