Es Es’e yakışır şekilde mücadele edin

Spor 22 Temmuz 2022 17:56
Videoyu Aç Es Es’e yakışır şekilde mücadele edin
A
a

Siyah Kırmızılı futbolcularla bir araya gelerek bir konuşma yapan Başkan Mehmet Şimşek, “Altın yere düşmekle paslanmaz. Siz altınsınız. Bu kulübü yukarıya taşıyın arkadaşlar. Geçen sezondan tecrübeli oldunuz. Eskişehirspor’a yakışır bir şekilde mücadele edin” dedi.

Yeni bir sayfa
Geçtiğimiz günlerde 2022-2023 sezonu hazırlıklarına start veren Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek ve yöneticiler takımı ziyaret etti. Futbolculara kısa bir konuşma yapan Başkan Şimşek, “Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da sizi yalnız bırakmayacağız. Her zaman yanınızda olacağız. Yeni hocanızla bu sezon yeni bir sayfa açacaksınız” ifadelerini kullandı.

Yukarılara taşıyın
Başkan Mehmet Şimşek sözlerini şöyle sürdürdü; “Altın yere düşmekle paslanmaz. Siz altınsınız. Bu kulübü yukarıya taşıyın arkadaşlar. Geçen sezon yeni takımdık, toparlanmadık. Bu sezon tecrübelisiniz. Geçen sezondan tecrübeli oldunuz. Takım kaptanlarınız belli, abilerinizin sözünü dinleyin. Eskişehirspor’a yakışır bir şekilde mücadele edin. Kazasız, belasız bir sezon diliyorum.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat