Es Es yönetimi Başkent yolcusu

Spor 30 Mayıs 2022 18:21
Videoyu Aç Es Es yönetimi Başkent yolcusu
A
a

Önümüzdeki sezon 3. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan ve maddi anlamda tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birini geçiren Eskişehirspor’da yönetim, Ankara’ya giderek kritik görüşmeler yapacak.

Camiayı umutlandırmıştı
Geçtiğimiz gülerde Anadolu Gazetesi Köşe Yazarı Ali Baş, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ile Eskişehirspor hakkında yaptığı sohbetini köşesine taşımıştı. İl Başkanı Çalışkan, “Eskişehirspor’un isminin önüne sponsor firma alınmalı. Bu konuda şehrin işbirliği içinde olması gerekir. Özel firmalar isim hakkı konusunda isteksiz olabilir. Öyleyse kamu firmalarıyla görüşülebilir. Boraks Eskişehir ya da Bor Eskişehir neden olmasın…” ifadelerini kullanmıştı. Başkan Çalışkan’ın isim sponsorluğu ile ilgili ifadeleri camiayı umutlandırmıştı.
 
Bakanlık düzeyinde görüşmeler
Öte yandan Es Es’te hafta içi önemli gelişmelerin yaşanacağı düşünülüyor. Özellikle isim sponsorluğu için Başkan Mehmet Şimşek ve yönetim Ankara’ya giderek bakanlık düzeyinde ziyaretler yapacak. Boraks firmasıyla isim sponsorluğu gündeme gelen Siyah Kırmızılı kulüpte maddi kaynak aranacak. Başkan Şimşek geçtiğimiz Cuma günü ES TV’ye yaptığı açıklamada, “Bu konu hakkında birebir görüşmelerimiz oluyor. Bakan beyden randevu aldık. Pazartesi veya Salı günü netleşecek. Ankara ziyaretimiz olacak” şeklinde konuşmuştu.
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir