Europen 09 2022 Desktop

EŞİM BENİ PAZARLIYORDU!

Gündem 3 Kasım 2022 16:16
Videoyu Aç EŞİM BENİ PAZARLIYORDU!
A
a

Eskişehir'de tartıştığı eşini bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan kadın sanığın yargılanmasına başlandı.

1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Sibel Y. (25) ile taraf avukatları katıldı. Savunmasını yapan sanık Sibel Y. eşinden boşanmak istediğini ancak kabul etmediğini, bu nedenle tartıştıklarını anlattı.
Eşinin kendisini darbettiğini belirten sanık Sibel Y, "Eşimin olay tarihinde uzaklaştırması vardı. Daha öncesinde de beni dövüyordu, bu nedenle uzaklaştırma aldırmıştım. Olay günü de zaten tartıştık. Eşim eve başka erkekler alıyordu, beni o erkeklere pazarlıyordu. Son doğurduğum çocuğun da babası zaten eşim değildi fakat kim olduğunu bilmiyorum. Ben bu ilişkilere kendi rızam ile girmedim. Eşim bana zorla yaptırdı, beni ‘çocukları elinden alırım’ diyerek tehdit etti. İkiz çocuklarımdan biri kız, ‘kızını alırım, bir daha göstermem’ dedi. Eşimden boşanmak istedim. İkametimizde eşim kalıyordu, ben o gün eşyalarımı toplamak için eve geldim. Ondan boşanmak istediğimi söyledim fakat eşim kabul etmedi. Bunun üzerine ben evden çıkıp ailemin yanına gittim. Akşam tekrar geri geldim. Ben geldiğimde kimse yoktu. Eşim sabah eve geldi, kapıyı çaldı. Anahtarı olmadığı için açamadı. Ben de kapıyı açtım. Eşimle boşanma sebebiyle tartıştık. Bana ‘Seni öldürürüm, çocuklarını elinden alırım’ dedi. Biz bu tartışmayı yaparken komşumuz E.Y. de bu olayı gördü. Eşim tartışma sırasında evden bıçağı aldı. Beni tehdit etti, komşumuz olmasaydı benim hayatım söz konusuydu. Ben bıçağı onun elinden almaya çalışırken bıçak ona denk geldi. Onun elinden bıçağı ben aldım. Eşime bir kere sol göğüs kısmından bıçak darbesi vurdum. Apar topar pansuman yaptırmaya gittim. Sonra da eşime yardım etmek için ambulans çağıracaktım fakat eşimi evde bulamadım” dedi. Mahkeme heyeti dava dosyasındaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.
Eskişehir'de geçen yıl 27 Ekim'de Sultandere Mahallesi Nurullah Ataç Sokak'ta Tahir Y. (35) ile eşi Sibel Y. (24) arasında tartışma çıkmıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Sibel Y, eşi Tahir Y'yi bıçaklayarak öldürmüştü. AA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat