Eşini 3’üncü kattan atan kocaya indirimsiz 17 yıl hapis cezası

Gündem 24 Mart 2022 16:28
Videoyu Aç Eşini 3’üncü kattan atan kocaya indirimsiz 17 yıl hapis cezası
A
a

Eskişehir’de eşini 3’üncü kattaki evlerinin balkonundan atarak yaralanmasına sebep olduğu iddiasıyla yargılanan sanık hakkında ‘eşi kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan indirimsiz 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Sanık Ufuk G. karardan önce, “Benim eşimle aramda bir sorun yoktur” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasında tutuklu sanık Ufuk G. ile taraf avukatları hazır bulundu. Karardan önce mütalaayı yineleyen iddia makamı, tutuklu sanık Ufuk G. hakkında ‘eşi kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan 13 yıldan 20 yıla kadar hapis cezası talep etti.

“Benim eşimle aramda bir sorun yoktur”
Mütalaaya karşı diyecekleri ve karardan önce son sözü sorulan sanık Ufuk G., “Mütalaayı kabul etmiyorum. Eşimle kaçarak evlendiğimiz için ailesi bunu kabullenemedi. Ben eşimle yaklaşık 10 yıldır evliyim. Benimle eşimle aramda bir sorun yoktur. Ben bu suçu işlemedim. Beraatimi ve tahliyemi istiyorum. Yüce adalete güveniyorum” dedi.

İndirimsiz 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı
Mahkeme heyeti, sanık Ufuk G.’yi ‘eşi kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan 17 yıl hapis cezasına çarptırdı. Heyet, cezada herhangi bir indirim uygulamadı. İHA
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir