Europen 09 2022 Desktop

EŞİT HİZMET SUNUYORUZ

Gündem 13 Ekim 2022 15:20
Videoyu Aç EŞİT HİZMET SUNUYORUZ
A
a

CHP Meclis Üyesi Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Fikriye Güven Zaptiye, Tepebaşı Belediyesi’nin 2023 yılı mali bütçesine ilişkin yapılan eleştirilere cevap verdi.

AK Partili Meclis Üyesi Emre Aydın’ın  kırsal hizmetler müdürlüğü 2022 yılı bütçesinin 4 milyon lira iken sadece özel kalem müdürlüğü bütçesinin 10 milyon lira olmasına tepki göstermişti.

ÜRETİME YÖNELİK PROJELER
CHP Meclis Üyesi Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Fikriye Güven Zaptiye, “Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nün kırsal mahallelerimize yol, park, temizlik vb. hizmetler götüren bir müdürlük olmadığı açıkça bellidir. Tepebaşı Belediyesi, kırsal mahallelerimizdeki bu hizmetleri Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü gibi müdürlüklerimiz aracılığı ile sürdürmektedir. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nün temel görevi ise Kent ve Kırsal arasındaki eğitim, sağlık, ekonomi ve sosyal, kültürel farklılıkların dengeye kavuşturulması, kırsal nüfusun yerinde kalkındırılması için üretime yönelik destek amaçlı projeler yapmaktır” dedi.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat