Europen 09 2022 Desktop

Eskişehir Adliyesi çalışanlarından depremzedeler için örnek dayanışma

Gündem 1 Mart 2023 13:15
Videoyu Aç Eskişehir Adliyesi çalışanlarından depremzedeler için örnek dayanışma
A
a

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzedelere destek olmak için Eskişehir Adliyesi çalışanları da örnek bir dayanışma sergilendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerden etkilenen afetzedeler için Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığınca yardım ve dayanışma için bir hayır çarşısı düzenlendi. Eskişehir Adliyesi kafeteryasında kurulan stantlarda yargı mensubu, yargı çalışanları ile Ceza İnfaz Kurumları ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personelinin hazırladığı ürünler satışa sunuldu. Ayrıca Eskişehir’deki ceza infaz kurumlarında bulunan mahkûmlar tarafından çizilen deprem ve dayanışma konulu resimler sergilenerek satışa çıkarıldı. Yaklaşık 40 adliye personelinin gönüllü olarak satış yaptığı sergiden elde edilecek gelirler deprem bölgesine ayni ve nakdi yardım olarak gönderilecek.
Açılışa, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Eskişehir Adalet Komisyonu Başkanı Arif Hamdi Sazak, Başsavcı Vekili Ayhan Gökalp, Başsavcı Vekili Mehmet Özel, Başsavcı Vekili Yunus Abdullah Tokgöz, Başsavcı Vekili Savaş Kılıç, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ile yargı mensupları katıldı. İHA

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat