ESKİŞEHİR’DE BAŞARI ÖYKÜSÜ YAZACAĞIZ

Gündem 23 Şubat 2021 16:25
A
a

DEVA Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Haşim Ateş, partisinin Bölge Koordinatörü ve Kurucular Kurulu Üyesi Merve Mollamehmetoğlu Keleş ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Ateş, “İnşallah Eskişehir'de bir başarı öyküsü yazacağız” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
DEVA Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Haşim Ateş, partisinin Bölge Koordinatörü ve Kurucular Kurulu Üyesi Merve Mollamehmetoğlu Keleş ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Keleş, Türkiye’de ekonomik sıkıntılarla birlikte hak ve özgürlük sorunu olduğunu söyleyerek, “Bugün Türkiye'nin içinden geçtiği pandemi sürecinde en önemli sıkıntının ekonomi olduğunu düşünüyorum. Herkesin bu konuda muzdarip olduğuna inanıyorum” dedi. Eskişehir’deki çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Keleş, “Eskişehir'de nasıl kendimizi doğru anlatabiliriz, sıkıntıları nasıl paylaşabiliriz, güveni nasıl kendimize kazandırabiliriz diye buradaki çalışmalarımızı hızlandırmak için Eskişehir'i ziyaret ettik. Burada da arkadaşlarımız çok güzel çalışmalar yapıyorlar” diye konuştu.
ESKİŞEHİR DAHA ÇOK ETKİLENDİ
Eskişehir ekonomisinin birçok ile göre daha çok pandemiden etkilendiğine dikkat çeken Ateş, “Bu süreçte görüştüğümüz esnafların da ifade ettiği gibi süreç çok ağır. Hükümet onlar için hiçbir şey yapmadı. Bu sıkıntının nasıl aşılacağını hiç kimse bilmiyor. Bu toplumsal travmaya da dönüşmeye başladı. Hep ekonomiye dayalı sorunlar görüyoruz. Herkes çok tedirgin. Bir an evvel çözüme kavuşması, pandemiye dikkat edilerek çözüm yolu bulunması gerekiyor. Eskişehir'imizde DEVA Partisi olarak teşkliat çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz kongresini yapmış bir parti olarak ilçelerde hızla teşkilatlanma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkın teveccühü çok güzel. Partimize gerçekten deva olarak bakılıyor. İnşallah Eskişehir'de bir başarı öyküsü yazacağız” şeklinde konuştu. Yerel seçimlerde izleyecekleri strateji ile ilgili de konuşan Ateş, "Bunu konuşmak için çok erken. 2023'te genel seçim olduktan sonra 2024'ün Mart'ında bir yerel seçim olacak. O tarihte partimiz Eskişehir'de genel seçim geçirmiş, başarılı olmuş, milletvekilleri çıkarmış bir parti olacak. Tabii Eskişehir'de bir hedefimiz var. 2024'teki yerel seçimde ise hem kırsal hem merkez ilçelerde hem de büyükşehirde o tarih geldiğinde elbette aday çıkaracaktır. O tarih geldiğinde Deva Partisi Eskişehir'de mutlaka belediyeler kazanacaktır” ifadelerini kullandı.
HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat