Europen 09 2022 Desktop

ESKİŞEHİR’DEN HATAY’A ACİL SU SEVKİYATI

Gündem 5 Mart 2023 13:06
Videoyu Aç ESKİŞEHİR’DEN HATAY’A ACİL SU SEVKİYATI
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ESKİ Genel Müdürlüğü ve Eskişehir Sanayi Odası iş birliğiyle Hatay’a 2 TIR pet şişe Kalabak suyu gönderildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi afet bölgesine personel, araç gereç ve ekipman desteğini sürdürürken, acil ihtiyaçlar için çözüm üretmeye devam ediyor.
Kahramanmaraş merkezli toplamda 11 ilde büyük yıkıma sebep olan deprem sonrası depremin en ağır yıkım yaptığı illerden Hatay’da içme suyu konusunda gelen çağrılar sonrası Eskişehir’den 2 TIR pet şişe Kalabak suyu bölgeye gönderildi.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ESKİ Genel Müdürlüğü ve Eskişehir Sanayi Odası iş birliğiyle Hatay’a ulaştırılmak üzere yüklenen TIR’lar, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen ve görevliler tarafından uğurlandı.
 Pet şişe sular Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne (HATSU) teslim edilerek depremzedelere ulaştırılması sağlanacak.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Diyarbakır ve Malatya olmak üzere depremden ağır hasar illerde yardımları AFAD koordinesinde depremzedelere ulaştırmaya devam edecek. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat