Europen 09 2022 Desktop

ESKİŞEHİR’DEN KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK

Gündem 23 Eylül 2022 13:55
Videoyu Aç ESKİŞEHİR’DEN KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK
A
a

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?" çağrısına Eskişehir’de CHP'li belediye başkanlarından ve siyasilerden yanıt geldi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir’de partisinin 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'nın açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, "Halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz ve özgürlük, doğruluk, adalete susamış halkımıza kurtuluşu beraber getireceğiz. Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Artık karar verin. Benimleyseniz, benimle olduğunuzu da artık hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum" diye seslendi.
SOSYAL MEDYADAN DESTEK VERDİLER
Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının ardından Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Kılıçdaroğlu ile fotoğraflarını paylaşıp ‘yanındayız’ paylaşımları yaptı. 

Yılmaz Büyükerşen: “Güzel ülkemizin geleceği için var gücüyle çalışan, hak, hukuk ve adalet için büyük bir mücadele veren Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındayım”
Kazım Kurt: “Her koşulda yanındayız Sayın Genel Başkanım @kilicdarogluk”
Ahmet Ataç: “Her şartta ve koşulda, hak, hukuk ve adalet mücadelesinde Sayın Genel Başkanımızın #yanındayım”
Utku Çakırözer: “Hak, hukuk, adalet için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındayım! @kilicdarogluk”
Jale Nur Süllü: “Yoksulluğun kader olmadığı, bu topraklarda hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceği bir ülke için, hak, hukuk, adalet yolunda #yanındayım Sayın Genel Başkanım @kilicdarogluk”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat